Sprzątanie biur w Warszawie

Sprzątanie biuraFirma Clean Day specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Obecnie sprzątamy kilkadziesiąt biur. Jesteśmy dumni z faktu, że do tej pory żaden z naszych klientów nie przerwał współpracy z nami z powodu niskiej jakości proponowanych przez nas usług.

Dlaczego my?

Ponieważ dopracowaliśmy system organizacji pracy naszego personelu, który skutecznie ogranicza reklamacje oraz gwarantuje Państwu satysfakcję z naszych usług.

Na czym to polega?

1) Staranna rekrutacja pracowników

Kładziemy silny nacisk na dobór naszych pracowników, tak aby mieli Państwo pewność, że pracujące przy sprzątaniu Państwa obiektu osoby są osobami solidnymi i przede wszystkim uczciwymi.

2) Szybkie rozwiązywanie reklamacji

Nie pozostawiamy spraw nierozwiązanych. Najważniejsza dla nas jest Państwa satysfakcja, więc nie możemy sobie pozwolić na powtarzające się reklamacje.

3) Sprawdzony mechanizm kontroli jakości sprzątania

Dobry pracownik to nie wszystko, najważniejszy jest odpowiedni system kontroli jakości. Dopracowane przez lata mechanizmy kontroli dają Państwu pewność, że nie będą Państwo musieli osobiście angażować się w ten proces. Niezadowalająca jakość pracy jest wychwytywana i ograniczana przez naszego kontrolera.

odkurzacz

Nasza polityka jakości gwarantuje stabilną i długotrwałą współpracę z naszymi klientami.

Przed wyborem firmy sprzątającej warto zastanowić się, czy należy ponosić ryzyko współpracy z mało profesjonalnymi firmami sprzątającymi.

 

Zapraszamy do kontaktu!